Новини IRMI

В Одесі відбудеться тренінг для журналістів, що висвітлюють проблеми ВПО

25-26 травня в Одесі відбудеться тренінг “Проблеми внутрішніх переселенців в медіа: професійні та етичні норми” для журналістів, що працюють за цією тематикою.

Тренінг відбудеться у рамках проекту “Професійні стандарти висвітлення тем, пов'язаних з конфліктами”, який реалізують в Україні Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IRMI), Фонд Томсона (Велика Британія) та Асоціація “Журналіс…тська ініціатива” (АЖІ). Проект впроваджений за фінансової підтримки Програми Фонду з врегулювання конфліктів Уряду Великої Британії.

Проект стартував у листопаді минулого року. С того часу тренінги пройшли для майже сотня журналістів провідних регіональних та центральних медіа у Харкові, Львові, Полтаві, Запоріжжі та Дніпропетровську. Медійники мали нагоду обговорити професійні проблеми з колегами, тренерами, представниками волонтерських, вагомих міжнародних організацій, чиновниками. Круглий стіл з проблематики зібрав у Києві (березень 2015 року) редакторів та топ-менеджерів понад 20 газет, телеканалів, Інтернет-ресурсів. Також в Харкові та Львові пройшли обговорення-консультації редакторів місцевих ЗМІ експертами IRMI та Фонду Томсона.

До участі запрошуємо представників ЗМІ, що є офіційно зареєстрованими.

Організатори повністю компенсують витрати на проїзд (для іногородніх учасників), харчування та проживання під час тренінгу.

Для участі звертайтеся за електронною адресою ІРМІ.

Поширити: