Новини IRMI

Завершилися зйомки епізодів для фільму Громадського про вимушених переселенців

В Києві пройшов останній, четвертий, тренінг у рамках проекту “Професійні стандарти висвітлення тем, пов'язаних з конфліктами” для журналістів Громадського.

Зйомки останніх епізодів проекту “Вимушені” закінчено.

Проект Інституту регіональної преси та інформації (IRMI), Фонду Томсона (Велика Британія) та Асоціації “Журналістська ініціатива” (АЖІ) вписався у роботу Громадського та підготовку журналістами сюжетів для фільму. Надав журналістам додаткових можливостей - побувати у різних регіонах України, зустрітися з героями сюжетів, а також поглибити професіоналізм завдяки спілкуванню з українськими та британськими тренерами. Фінансову підтримку тренінговому проекту надала Програма Фонду з врегулювання конфліктів Уряду Великої Британії.

- Дознята четверта, заключна частина циклу "Вимушені". Про переселенців, які не тільки змушені піклуватись про себе, але намагаються активно впливати на ситуацію, що склалася в Україні, - розповів журналіст Громадського ТБ Олександр Назаров. - Наприклад, це історії, героями яких стали Рефат Чубаров - один із лідерів киримли та депутат Верховної Ради України, волонтери та журналісти з Луганська - Костянтин Реуцький та Олександра Дворецька, кримськотатарський художник Рустем Скрибін.

Сюжети про життя переселенців Громадське випускає в ефір окремими епізодами. Всього відзнято 4 епізоди. А далі буде змонтований фільм, до якого увійдуть сюжети, що їх глядачі вже бачили, а також інші відеоматеріали про життя переселенців.

Як повідомили у Громадському, монтаж фільму відбудеться у червні. Тоді ж планується і прокат 30-40-хвилинної стрічки, яка розкриває долі, проблеми переселенців, їх адаптацію, життєві перспективи.

Дивіться сюжети нижче, або на сторінці ЗМІ про переселенців чи на сайті Громадського.

Поширити: