Новини IRMI

Обговорюємо, як налагодити містки між судом та громадськістю

Чи знаете ви, що інформацію про резонансні судові рішення та взагалі про роботу цієї гілки влади суспільство отримує переважно з різних джерел, окрім... самих судів? Що лише 10 відсотків судових ухвал, за результатами досліджень, є корумпованими, тим часом, саме вони формують репутацію судової системи? Чому це відбувається, та чи можна зробити судову владу відкритою, а її діяльність прозорою? Ці та інші проблеми сьогодні та завтра в Одесі обговорюють фахівці, які насправді мають стати містком між судом та громадою — прес-секретарі судів.
Для спеціалістів із зв'язків із громадськістю судів області проходять два тренінги. Сьогодні учасники розглянуть правові та етичні засади інформаційної діяльності та зв'язків з пресою, зокрема, приватність та публічність, проведуть мізковий штурм щодо організації інформаційної діяльності суду. Завтрашній тренінг присвячений аналізу кризових комунікацій та менеджменту конфліктів.
Навчання проводять тренери Міжнародного Інституту регіональної преси та інформації (IRMI). Проект реалізується за підтримки Проекту Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) “Справедливе правосуддя”.
Докладніше про тренінг читайте на нашій сторінці після його завершення.

Поширити: