Новини IRMI

Тренінг для онлайн-журналістів та радійників: вивчаємо цифрові інструменти на практиці

Проект “Голос місцевих ЗМІ”, за підтримки ЄС, запрошує регіональних журналістів Інтернет-ЗМІ та радіо на практичний тренінг з мультимедійної журналістики.

Тренінг відбудеться 16 - 20 січня у Києві.

Навчання проводять Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації та Фундація Томсон.

Учасники розглянуть такі теми:

  • критерії новин на практиці;
  • визначення головних сюжетних ліній і ракурсів історії;
  • розвиток сюжетної лінії;
  • відмінність онлайн-ЗМІ від друкованих;
  • мультимедіа в онлайн-матеріалах;
  • цифрові засоби в написанні оповідання для онлайн-контенту;
  • підготовка нарису для онлайн-матеріалу.

П'ятиденний продакшн-тренінг організований таким чином, що до кінця навчання кожен учасник/учасниця матиме актуальний, збалансований матеріал про інтеграцію переселенців для публікації. На початку навчання за підтримки тренерів учасники визначаться з історіями, які будуть висвітлювати. Впродовж тренінгу зберуть необхідний фактаж та підготують матеріали до розміщення у своїх ЗМІ.

Ви можете переглянути відео з попереднього практичного тренінгу з онлайн-журналістики на сайті проекту.

Для реєстрації на тренінг заповніть онлайн-форму до 30 грудня. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодовують транспортні витрати (автобус, електричка, маршрутне таксі, потяг (купе)).

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 050 323 14 30 або пишіть: contact@regionalvoices.eu

Про тренерів:

Марек Бекерман (Фундація Томсон, Велика Британія) - досвідчений тренер у сфері журналістики. Більш ніж 25 років Марек висвітлював міжнародні події та працював у сфері розвитку ЗМІ. У 1990-2011 працював журналістом, продюсером та редактором на BBC News у Лондоні. З 2004 року проводив тренінги у пострадянських державах та на Ближньому Сході.  У 2005-2007 роках Марек працював експертом в проекті ЄС, який було спрямовано на модернізацію освіти в галузі ЗМІ в Україні. Автор учбового курсу з міжнародної журналістики у магістратурі Солфордського Університету. Серед дослідницьких інтересів Марека – регулювання діяльності ЗМІ, суспільне мовлення, міжнародні новини, майбутнє радіо, міська журналістика, ЗМІ у країнах, що потерпають від  конфліктів та пост-конфліктних державах.

Ангеліна Солдатенко (Інститут регіональної преси та інформації, Україна) – співзасновник та виконавчий директор IRMI. Журналіст, експерт з медіа та суспільної комунікації. Тренер, зокрема, з тематики нових медіа, професійних інструментів та етичних стандартів, журналістського розслідування та ін. у багатьох міжнародних програмах, програмах Європейського центру журналістики. Має значний досвід з розробки комунікативних стратегій, знається на висвітленні соціальних конфліктів. Має досвід створення та редагування ЗМІ.

* * *

“Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — це півторарічний проект, спрямований на підтримку регіональних медіа. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіаконсорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (ІРМІ), МEMO 98, Асоціація «Спільний простір» та Європейський центр журналістики.

www.regionalvoices.eu

Поширити: