Новини IRMI

Запрошуємо телевізійників на продакшн-тренінги у Вінниці та Одесі

Інститут Регіональної Преси та Інформації, Фундація Томсон, за підтримки Європейського Союзу, запрошують теле-та онлайн журналістів на продакшн-тренінги з підготовки матеріалів про інтеграцію переселенців, що відбудуться у Вінниці (14 -18 червня) та Одесі (21 – 25 червня). Навчання здійснюється у рамках проекту “Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів”.

Першого дня журналісти обговорюватимуть як одиничним випадкам надати контекст, як іти від особистого до суспільного, як висвітлити проблему з двох сторін, як дотримуватися балансу думок та багато інших аспектів новинного репортажу. Другий і третій дні учасники розділяться на групи і проведуть на зйомках. З кожною групою буде оператор. Останні два дні тренінгу відведені на монтаж відзнятого матеріалу та написання історій.

На завершення тренінгу кожен учасник матиме актуальний готовий для показу сюжет/відеоподкаст.

Це вже 7-мий та 8-ий тренінги для ТБ журналістів, нещодавно відзняті репортажі в Івано-Франківську та Чернівцях можете переглянути тут і тут.

У перспективі створена під час проекту мережа регіональних медіа слугуватиме платформою для налагодження прямої співпраці з  колегами у країнах ЄС.

Для участі в одному з тренінгів, заповніть онлайн форму до 27 травня, п’ятниці.

Організатори забезпечують розміщення у готелі, харчування та відшкодування квитків (автобусом та потягом, 2-го класу, купе).

За більш детальною інформацією звертайтеся до команди проекту «Голос місцевих ЗМІ» за телефоном  (044) 498-51-75 або за електронною адресою regional.voices.ua@gmail.com

Про тренерів:

ДебораКеллі (Великобританія) – медіа-тренер британської фундації Томсон (Thomson Foundation), спеціалізується на створенні програм для прямого ефіру, працювала програмним редактором на BBC, Аль Джазірі (AlJazeera) та ІTV. Під час роботи програмним редактором в англійській редакції Аль Джазіри в Катарі, Дебора відповідала за виробництво щоденних новин та програм у прямому ефірі. До цього вона працювала кореспондентом новинного агентства “Рейтер”, теле-та радіо ведучою для ITV та BBC. Також Дебора  практикуючий медіа-тренер, навчала журналістів на Балканах, в США, Близькому Сході та Великобританії.

Девід Хендс  (Великобританія)  є досвідченим продюсером, оператором, режисером монтажу та звукооператором.  Він працював на ABC News (США) під час війни у Югославії, висвітлював основні новини та знімав документальне кіно про події Східної та Центральної Африки для BBC та Swiss TV, співпрацював з голландським та німецьким телебаченням у Єрусалимі. У 2003 Девід повернувся до Кіпру та став партнером у Crewhouse Media –  центрі виготовлення відеоматеріалів та кінофільмів, що спеціалізувався на документальному кіно, новинах та короткометражних художніх стрічках. Девід створив низку документальних фільмів та роликів соціальної реклами, які було скеровано на подолання протиріч між двома спільнотами Кіпру. Починаючи з 2007 працює консультантом Фундації Томсон.

Іван Хараламбус (Кіпр), продюсер, монтажер, оператор та кінематографіст працював у різноманітних відео продакшнах, від зйомок новин та документалістики до рекламних роликів та соціальної реклами для місцевих та міжнародних замовників. Співпрацював з відомими телеканалами новин такими як ARD, Аль Джазіра, PBS, Euronews, Bloomberg та іншими. Висвітлював Іраксько-Курдську боротьбу з Ісламською державою у серпні 2014 року для PBS Newshour.

Олена Астрахович (Україна, Одеса) – експерт ІРМІ, модератор тренінгу, журналіст, автор програм, ТРК «Град».

Ігор Голуб (Україна, Вінниця) – експерт ІРМІ, фасилітатор тренінгу, директор радіостанції «Місто над Бугом».

“Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — це півторарічний проект, спрямований на підтримку регіональних медіа. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіаконсорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації, Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір».www.regionalvoices.eu #ГолосМісцевихЗМІ

IRMI Новини

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів

Місцеві газети: вижити, щоб розвиватися