Інститут регіональної преси та інформації (IRMI) – міжнародна тренінгова організація, діяльність якої зосереджена на чотирьох основних напрямках: медіа та ЗМІ, суспільна комунікація та PR, міжкультурна комунікація та підтримка громадських організацій.

IRMI має більш ніж 15-річний досвід роботи у сфері ЗМІ, демократизації та врегулювання конфліктів в Україні, країнах Південно-Східної Європи та на Кавказі.

Місія організації – сприяння якісній журналістиці через імплементацію базових професійних та етичних принципів, доступ до інформації, становлення та структурування професійного медіа-середовища в Україні.

Засновники та експерти IRMI накопичили солідний досвід із розробки та виконання тренінгових програм, стажувань та фасилітації проектів, що їх було підтримано різними міжнародними організаціями, — ЮНЕСКО, Радою Європи, Посольством Великої Британії в Україні, USAID, фондами “Відродження”, “Євразія” та іншими. IRMI співпрацює з Європейським центром журналістики, організацією “Європейська інтеграція” (Вірменія), Міжнародним інститутом преси (IPI), IDIS Viitorul (Молдова), Міжнародним центром з конфліктів та переговорів – ICCN (Грузія), Inter-pares (Британія), ІСАР «Єднання» (Україна), дослідницьким проектом ЄС MeCoDEM (Медіа, конфлікти та демократизація), SEEMO, SECEPRO, Фондом Томсона, ЮНЕСКО.

Приділяємо особливу увагу співробітництву з нашими партнерами у країнах Східного партнерства (Вірменія, Грузія, Молдова), що дозволяє учасникам спільних проектів переймати знання та досвід від  колег з нових демократичних держав.  

IRMI сьогодні — це:

  • тренінги та навчальні поїздки,
  • сучасні практики від кращих українських та зарубіжних експертів,
  • нові тренди та напрямки інформаційной діяльності,
  • нові контакти та спілкування с колегами.

Точки зору, які ми поділяємо:

“Вільна преса буває доброю чи поганою, це вірно. Та ще вірніше, що невільна преса буває тільки поганою”. А. Камю

“Свобода починається тоді, коли у мене є право говорити те, що ви не хочете почути”. Дж. Оруэлл

“Існує тільки одна моральність — це правда, тільки одна аморальність — брехня”. Е. Фейхтерслебен