Нижче – перелік переможців конкурсу міні-грантів в рамках проєкту «Висвітлення соціальної згуртованості – посилення спроможностей українських медіа». Колеги, вітаємо!
А ось подробиці. Конкурсна комісія отримала заявки на участь від представників майже сотні газет, телеканалів та радіостанцій, відібрані, як і передбачалося за умовами конкурсу, п’ятнадцять. Тож, гранти отримають журналісти таких медіа:
✒️ПП “Видавничий дім “Приватна газета” “Кременчуцький Телеграф”;
✒️Тижневик “Весть”;
✒️”Вісті Придніпровʼя”;
✒️«МикВісті»;
✒️Інформаційний портал “Гречка”;
✒️Thebuchacity;
✒️Status Quo;
✒️Гард.City;
✒️Миколаївські ВІСТІ-Розділля 93ФМ;
✒️Газети «Нове життя” / сайт “Нове життя” – новини Любешівщини»;
✒️ПП «Городоцький районний телерадіопресцентр»;
✒️КП ТРК «Тростянець”;
✒️«Експерт-КР»;
✒️ОТБ “Галичина”;
✒️Національна суспільна телерадіокомпанія України.
15 міні-грантів по 500 євро кожний – підтримка журналістів медіа для висвітлення тем, повʼязаних із соціальною згуртованістю у своїх громадах. Половина гранту буде надана після відбору, а інша половина – після публікації. Журналісти мають використати компоненти проведеного у рамках проєкту соціологічного дослідження, ті висновки, що їх зацікавлять в рамках роботи над темою. У процесі підготовки публікації/сюжету кожного грантера підтримають консультаціями ментори проєкту – журналіст та соціолог. Усього передбачено чотири консультації.
Грантова підтримка надається у рамках проєкту «Висвітлення соціальної згуртованості – посилення спроможностей українських медіа», який розроблено та реалізується МГО «Інститут регіональної преси та інформації» в партнерстві з ЮНЕСКО та за підтримки Японії. Програма є частиною ширших зусиль ЮНЕСКО щодо підтримки безпеки журналістів і свободи слова в Україні. Наші партнери в проєкті – Національна спілка журналістів України (НСЖУ) та громадська організація “Сприяння міжкультурному співробітництву”.