Новини IRMI

Запрошуємо на тренінг із створення роликів для соціальних мереж

Фундація Томсон та ГО “Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації”, за підтримки ЄС, запрошують журналістів регіональних телеканалів та онлайн-видань на три-денну менторську сесію із створення роликів для соціальних мереж. Тренінг відбудеться 6 – 8 лютого в Дніпрі. 

Журналісти дізнаються про відмінності монтажу для телебачення та соціальних ЗМІ, працюватимуть над роликами для останніх. Менторська сесія покликана налагодити співпрацю між журналістами з різних регіонів: обмін відзнятими матеріалами та підготовку спільних відео про переселенців з  відео-хабу «Голос місцевих ЗМІ». Архів налічує понад 2030  файлів інтерв’ю з переселенцями, представниками влади, громадських організацій, волонтерами та місцевими жителями з 10 областей та більше ніж 30 населених пунктів. Архів онлайн-платформи буде поповнюватися новими відео в міру проведення практичних тренінгів проекту «Голос місцевих ЗМІ» для тележурналістів.

Під час триденного навчання учасники з різних регіонів працюватимуть у командах, зніматимуть нові історії та монтуватимуть їх із відеоматеріалами з попередніх тренінгів, порівнюючи можливості для працевлаштування та наявності доступного житла для переселенців у двох регіонах (в Києві та Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, Чернівцях, Івано-Франківську, Полтаві, Одесі, Вінниці, Львові). Відеоролики публікуватимуться у спів-авторстві.

Для участі у менторській сесії заповніть онлайн-форму до 26-го січня, четверга. Журналісти, які брали участь у п’ятиденних тренінгах проекту «Голос місцевих ЗМІ», заохочуються до участі.

Організатори забезпечують проживання у готелі, харчування та відшкодовують вартість проїзду (автобусом та потягом 2-го класу, купе). 

За більш детальною інформацією звертайтеся до команди проекту «Голос місцевих ЗМІ», Олексія Солдатенка за телефоном  050 323 14 30 або електронною поштою: сontact@regionalvoices.eu

Про тренерів

Девід Хендс (Кіпр), консультант Фундації Томсон, досвідчений продюсер, оператор та режисер монтажу. Девід працював на ABC News (США) під час війни у Югославії, висвітлював основні новини та знімав документальне кіно про події у східній та центральній Африці для BBC та Swiss TV, співпрацював з голландським та німецьким телебаченням в Єрусалимі. У 2003 році Девід повернувся до Кіпру і став співзасновником Crewhouse Media –  центру, що спеціалізується на зйомках документального кіно, новин та короткометражних художніх стрічок. Девід створив низку документальних фільмів та роликів соціальної реклами, спрямованих на подолання протиріч між двома спільнотами Кіпру. З 2007 року Девід працює консультантом Фундації Томсон.

Ірина Булишева, Україна, БО БФ «Допомога Дніпра», один із засновників Фонду, координатор із зв’язків з громадськістю та комунікацій з владою. З червня 2014 року бере активну участь у розселенні ВПО по області та країні. Організовує та проводить круглі столи з налагодження комунікацій між владою та ВПО по Дніпропетровській області, має досвід у організації та проведенні фокус-груп та моніторингу стану та потреб ВПО. Ірина також проводить мотиваційні зустрічі з переселенцями відносно їх можливостей в адаптації та соціалізації до місцевих громад, самозайнятості та об’єднання в НУО.

Про проект

“Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — півторарічний проект, спрямований на розвиток регіональних медіа та  запобігання виникненню конфліктів у громадах, шляхом публікацій збалансованих, етичних матеріалів про вимушених переселенців. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіа-консорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IRMI), Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір».

IRMI Новини

Медіа-гранти для медійних громадських організацій

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів