Новини IRMI

Тренінг для онлайн-журналістів та радійників: вивчаємо цифрові інструменти на практиці

Проект “Голос місцевих ЗМІ”, за підтримки ЄС, запрошує регіональних журналістів Інтернет-ЗМІ та радіо на практичний тренінг з мультимедійної журналістики.

Тренінг відбудеться 16 – 20 січня у Києві.

Навчання проводять Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації та Фундація Томсон.

Учасники розглянуть такі теми:

  • критерії новин на практиці;
  • визначення головних сюжетних ліній і ракурсів історії;
  • розвиток сюжетної лінії;
  • відмінність онлайн-ЗМІ від друкованих;
  • мультимедіа в онлайн-матеріалах;
  • цифрові засоби в написанні оповідання для онлайн-контенту;
  • підготовка нарису для онлайн-матеріалу.

П’ятиденний продакшн-тренінг організований таким чином, що до кінця навчання кожен учасник/учасниця матиме актуальний, збалансований матеріал про інтеграцію переселенців для публікації. На початку навчання за підтримки тренерів учасники визначаться з історіями, які будуть висвітлювати. Впродовж тренінгу зберуть необхідний фактаж та підготують матеріали до розміщення у своїх ЗМІ.

Ви можете переглянути відео з попереднього практичного тренінгу з онлайн-журналістики на сайті проекту.

Для реєстрації на тренінг заповніть онлайн-форму до 30 грудня. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодовують транспортні витрати (автобус, електричка, маршрутне таксі, потяг (купе)).

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 050 323 14 30 або пишіть: contact@regionalvoices.eu

Про тренерів:

Марек Бекерман (Фундація Томсон, Велика Британія) – досвідчений тренер у сфері журналістики. Більш ніж 25 років Марек висвітлював міжнародні події та працював у сфері розвитку ЗМІ. У 1990-2011 працював журналістом, продюсером та редактором на BBC News у Лондоні. З 2004 року проводив тренінги у пострадянських державах та на Ближньому Сході.  У 2005-2007 роках Марек працював експертом в проекті ЄС, який було спрямовано на модернізацію освіти в галузі ЗМІ в Україні. Автор учбового курсу з міжнародної журналістики у магістратурі Солфордського Університету. Серед дослідницьких інтересів Марека – регулювання діяльності ЗМІ, суспільне мовлення, міжнародні новини, майбутнє радіо, міська журналістика, ЗМІ у країнах, що потерпають від  конфліктів та пост-конфліктних державах.

Ангеліна Солдатенко (Інститут регіональної преси та інформації, Україна) – співзасновник та виконавчий директор IRMI. Журналіст, експерт з медіа та суспільної комунікації. Тренер, зокрема, з тематики нових медіа, професійних інструментів та етичних стандартів, журналістського розслідування та ін. у багатьох міжнародних програмах, програмах Європейського центру журналістики. Має значний досвід з розробки комунікативних стратегій, знається на висвітленні соціальних конфліктів. Має досвід створення та редагування ЗМІ.

* * *

“Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — це півторарічний проект, спрямований на підтримку регіональних медіа. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіаконсорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (ІРМІ), МEMO 98, Асоціація «Спільний простір» та Європейський центр журналістики.

www.regionalvoices.eu

IRMI Новини

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів

Місцеві газети: вижити, щоб розвиватися