Новини IRMI

Як вистояти та розвиватись в умовах медіа ринку. Форум для редакторів: заявки приймаються до 26 червня

Протягом двох днів британські та українські експерти разом з регіональними керівниками медіа обговорюватимуть як забезпечити економічну, а таким чином й редакційну  незалежність видань.

Інститут регіональної преси та інформації та Фундація Томсон, за підтримки ЄС, запрошують редакторів регіональних ЗМІ на дводенний форум  з управління медіа, 12-13 липня, у Харкові. Обговорення відбудеться у рамках  проекту «Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфлікту».

Форум для редакторів буде присвячений урізноманітненню джерел доходів ЗМІ в умовах несприятливої економічної ситуації та незначних доходів від реклами. Покращення фінансової ситуації в медіа надасть можливість останнім зосередитися на роботі заради інтересів суспільства, висвітлюючи життєво важливі соціальні проблеми, серед яких інтеграція переселенців та контроль місцевої влади. Форум буде особливо корисним для медіа організацій, які переходять від державної/комунальної до приватної форми власності, так і для реформованих ЗМІ.

Ґрунтуючись на аналізі ринку та відгуках учасників першого редакційного форуму у лютому, у липні тренери Магда Уолтер (Велика Британія) та Ангеліна Солдатенко (ІРМІ, Україна) разом з учасниками розглянуть:

  • Аналіз аудиторії та ринку – чому жодне ЗМІ не може працювати без цього?
  • Для чого потрібні стратегія та план розвитку ЗМІ
  • Структуру бізнес-плану
  • Урізноманітнення джерел доходів 
  • Важливість дотримання журналістських стандартів та етичних принципів для досягнення незалежності і надбання конкурентних переваг на ринку
  • Презентація та обговорення історій успіху (міжнародний та національний контекст)
  • Обмін досвідом та найкращими практиками
  • Конфлікт інтересів, розділення комерційної та редакційної діяльності
  • Нові моделі бізнесу у вік цифрових технологій

Щоб надати заявку на участь у форумі, будь ласка, заповніть он-лайн форму до 26 червня, неділя. Організатори забезпечать проживання, харчування та компенсують витрати на квитки.

Для додаткової інформації про форум, звертайтеся за телефоном: 050 323 14 30  або ел. адресою: contact@regionalvoices.eu

Магда Уолтер, Фундації Томсон (Велика Британія)  – має багаторічний досвід роботи в ділових, політичних та міжнародних новинах; вона працювала на місцевому та громадському ТБ, а також у CNN у США, CNBC Азія у Гонконзі та NBC Новини у Москві, де очолювала роботу бюро. Вона також працювала керівником із зв’язків з медіа у Всесвітньому Банку та у НДО «План Інтернешнел», що опікується проблемами дітей. Від початку своєї роботи у якості консультанта пані Уолтер тренує журналістів та співробітників медіа, надає поради НДО та агенціям ООН з питань медіа та комунікаційних стратегій, проводить громадські інформаційні відео кампанії і координує проекти з медіа політики, дослідження  та захисту інтересів.

Ангеліна Солдатенко, Інститут Регіональної преси та інформації (ІРМІ) – журналіст, експерт з медіа і зв’язків з громадськістю, а також тренер. Має значний досвід роботи в українських ЗМІ, знається на висвітлюванні соціальних конфліктів.

* * *

Проект «Голос місцевих ЗМІ» фінансується ЄС та впроваджується медіа консорціумом з п’яти організацій: Фондацією Томсон, Інститутом регіональної преси та інформації (ІРМІ), МЕМО 98, асоціація «Спільний простір» (АСП) та Європейським центром журналістики (EJC).
www.regionalvoices.eu
Facebook #ГолосМісцевихЗМІ

IRMI Новини

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів

Місцеві газети: вижити, щоб розвиватися