Новини IRMI

IRMI пропонує журналістам підтримку завдяки участі у міжнародному проєкті

МГО «Інститут регіональної преси та інформації» (Харків, Україна) в партнерстві з Fondation Hirondelle (Швейцарія) розпочинає проєкт допомоги українським медіа. Він є наступним етапом нашої попередньої програми підтримки, яка тривала з квітня по жовтень 2022 року.

Проєкт передбачає тренінгове навчання з роботи в умовах воєнного стану, який вимагає від журналістів спеціальних навичок забезпечення суспільного інтересу з вимогами обмеженого доступу до інформації. Заплановано тренінги з професійних норм та інструментів розслідування воєнних злочинів, з мобільної журналістики. Пропонуємо консультування з правової тематики, менторінг та ad-hoc підтримку. 

Тренери, ментори та консультанти – зарубіжні та українські медіа-експерти, які мають досвід з названих тем та проблем. 

Учасники проєкту отримають також гранти для розвитку своїх медіа.

До участі на конкурсних засадах буде відібрано 14 українських ЗМІ, які отримають комплексну професійну допомогу. У пріоритеті – регіональні ЗМІ півдня та сходу України, які  готові працювати в проєкті комплексно та не мають іншої суттєвої грантової інституційної підтримки.

Щоб взяти участь у проєкті, представникам медіа потрібно до 20 листопада надіслати листа з підтвердженням за електронною поштою. Ми проінформуємо фіналістів відбору.

Запрошуємо стежити за нашими новинами на нашій FB-сторінці, де ми плануємо висвітлювати перебіг проєкту, інформувати журналістів про нові можливості з підтримки їхніх медіа у цей складний час. 

IRMI Новини

Медіа-гранти для медійних громадських організацій

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів