Новини IRMI

IRMI запрошує на презентацію кращих робіт учасників фототабору для переселенців National Geographic – Україна

Майже тиждень 20 юнаків та дівчат – вимушені переселенці з Криму й Донбасу, які зараз живуть у інших містах України, – практикувалися розповідати історії переселенців через фотографії та статті у фототаборі National Geographic – Україна. Оповідати мовою фото молодь вчили досвідчені фотографи журналу National Geographic.

Учасники проекту віком від 17 до 30 років були зосреджені на проблемах вимушених переселенців, які не зі своєї волі покинули власні домівки і тепер мають починати все майже відпочатку. Шестиденний тренінг-практикум вчив аматорів засобам документування реальності свого життя – життя людей, що потерпіли внаслідок конфлікту на території власної країни. Тренінг поєднав у собі навчальні сесії та практичні фото зйомки в місцях поселення вимушених переселенців.

Цей молодіжний фототабір National Geographic став можливим завдяки підтримці проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» Агенства США з Міжнародного Розвитку (USAID) у партнерстві з Інститутом регіональної преси та інформації (Харків) та організацією Vision Workshops (США).

Організатори сподіваються, що фототабір не лише додасть учасникам професійності та збільшить можливість висловити творчі здібності, а й допоможе розповісти мовою фото усій Україні історії переселенців. Кращі роботи будуть відібрані для пересувної фотовиставки, яка восени цього року відбудеться у 8 обраних містах України.

Мультімедійна презентація робіт у місті Харкові, де проходив фототабір, – не випадкова. Адже саме тут живуть сьогодні герої фотоісторій учасників проекту. І першими оцінювати роботи молодих фотографів будуть харківські волонтери, експерти, лідери думок, преса.

Презентація вдбудеться 10 липня о 16:00 у приміщенні Єрмілов Центру за адресою: м.Харків, Площа Свободи, 4
(головний корпус ХНУ ім. В. Н. Каразіна, вхід з боку узвозу Пассіонарії).
 

Контакти:

Олексій Солдатенко, директор програм IRMI-Україна
E-mail: irmi.ukraine@gmail.com
ЄрміловЦентр
тел: +380958013083, +380577604713
e-mail: yermilovcentre@gmail.comwww.yermilovcentre.org

IRMI Новини

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів

Місцеві газети: вижити, щоб розвиватися