Новини IRMI

Запрошуємо журналістів до участі у продакшн тренінгах. Одна історія на два регіони.

Журналісти друкованих ЗМІ запрошуються до участі у триденних продакшн-тренінгах з висвітлення конфліктів, які відбудуться 14-16 березня у Львові та 22-24 березня – у Харкові.

Ця ініціатива є частиною проекту «Голос місцевих ЗМІ», що реалізується медіа-консорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації, Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір». Проект фінансується Європейським Союзом.

В ході тренінгу учасники з інших міст будуть працювати у парі з колегами з приймаючого регіону. Журналісти дослідять проблеми внутрішньо-переміщених осіб у Львівському та Харківському регіонах. Журналісти визначать теми для своїх статей, дослідять іх, проаналізують та оформлять у готові матеріли із зазначенням співавторства.  

Про тренерів: 

Марк Вебстер, медіа тренер Фундації Томсон (Thomson Foundation). Марк має 30-річний досвід роботи в ЗМІ. Він працював у газетах Financial Times та the Evening Standard та на телебаченні – на ITN та Channel Five News. Марк висвітлював конфлікти в Уганді, Зімбабве, Іраку, Косовому, Чечні та Північній Ірландії. Багато хто з його колег та друзів загинуло, висвітлюючи бойові дії, то ж Марк розповість про труднощі та загрози, з якими зіштовхуються журналісти, працюючи в зонах воєнних конфліктів, зокрема, намагаючись досягти балансу у своїх матеріалах.

Ангеліна Солдатенко, Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IRMI) – журналіст, експерт у галузі медіа та суспільної комунікації, тренер. Має значний досвід роботи в українських медіа, зокрема, з темами, пов’язаними з соціальними конфліктами.

Заявки на участь у тренінгах приймаються до 8 березня. Надсилайте своє резюме та короткий мотиваційний лист за електронною адресою ІРМІ. Якщо Ви вже брали участь у тренінгах проекту «Голос місцевих ЗМІ» та бажаєте працювати з одним із колег з іншого регіону, прохання надсилати спільну заявку на двох.  

Організатори забезпечують розміщення у готелі, харчування та відшкодування коштів подорожі.

За більш детальною інформацією звертайтеся до команди проекту «Голос місцевих ЗМІ» за телефоном  (044) 498-51-75 або за електронною адресою regional.voices.ua@gmail.com

* * *

“Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — півторарічний проект, спрямований на розвиток регіональних медіа. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіа-консорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації, Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір».

IRMI Новини

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів

Місцеві газети: вижити, щоб розвиватися