Новини IRMI

Нові лідери – нові підходи

Школа громадського лідера, що відбувається у Харкові, включає тренінг із суспільної комунікації, проведений експертами IRMI.

Тренінг, проведений Олексієм Солдатенком, справедливо було б назвати “тренінгом спростування”. Ні, PR – це не виробництво фейків, селфі та “розрізання стрічок”, а вміння побачити суспільний інтерес і організувати реальну діяльність. Ні, комунікація – це не монолог політика, а діалог, бажання почути іншу думку і вміння вести дискусію. Ні, ефективна комунікація і комунікативний шум – це різні речі. Ні, ніхто тобі нічого не заввинив, хочеш підтримки – вмій зацікавити своєю ідеєю. Цього й вчилися на тренінгу, потрапляючи у модельовані ситуації.

Усе, як у житті. Хочеш підтримки – вмій викласти ідею й зацікавити нею співрозмовника за короткі 5 хвилин. Здається, просто, але ось час скінчився, а тобі навіть зустріч не призначили. У житті часу буває ще менше. Як поводитися? Весела гра з передачі інформації, коли ти отримуєш на виході неочікуване, примушує всерйоз замислитися над тим, як її контролювати. А ще, як працювати з командою.

Дискусії, що відбулися, мали переконати: нові обличчя – не самоціль. У суспільства серйозний запит на нові методи управління, на діалог, доступ до інформації. І якщо хочеш у політику, на держслужбу надовго й всерйоз, публічними методами управління треба володіти.

Високі оцінки учасників дають надію на те, що вони ідею сприйняли.

“Promoting Government Accountability in Eastern Ukraine” реалізується ХОГО “Асоціація приватних роботодавців” за підтримки “National Endowment for Democracy”

IRMI Новини

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів

Місцеві газети: вижити, щоб розвиватися