Новини IRMI

“Голос місцевих ЗМІ” пропонує регіональним медіа допомогу у пошуку нових можливостей розвитку

Фундація Томсон та МГО «Інститут регіональної преси та інформації» (IRMI), за підтримки ЄС, запрошують регіональні ЗМІ подавати заявки на участь у програмі з бізнес-консультування. Навчання проходить у рамках проекту «Голос місцевих ЗМІ».

Програма передбачає модульне навчання для керівників ЗМІ, малі гранти для проведення маркетингових досліджень та виробництва програм про наслідки конфлікту на сході України та анексію Криму (до 4 тисяч євро). Окрім цього, експерти Фундації Томсон та IRMI працюватимуть з журналістами відібраних ЗМІ над підготовкою новин у їхніх редакціях, надаватимуть поради з оптимізації робочого процесу та виробництва мультимедійного контенту на місцях.

До участі в конкурсі запрошуються регіональні телеканали, онлайн-, друковані та радіо-ЗМІ. Щоб взяти участь у відборі, заповніть онлайн-заявку до 4-го квітня (вівторка) 2017 року.

Із відібраними для участі ЗМІ буде підписаний контракт про співпрацю упродовж 5 місяців. За цей час медіа-менеджери мають пройти три модулі навчання (кожен модуль – триденний), провести дослідження аудиторії, підготувати бізнес-стратегію розвитку ЗМІ на основі даних дослідження.

Критерії відбору:

  • Конкурс відкритий лише для регіональних ЗМІ.
  • Професійне висвітлення соціально-важливих тем, включно з темами ВПО.
  • Розуміння функціонування медіа-ринку.
  • Прозора система власності (у випадку приватних ЗМІ).
  • Участь у реформі з роздержавлення (для державних та муніципальних ЗМІ).
  • Мотивація до навчання, удосконалення та розвитку.

За наявності запитань звертайтеся на contact@regionalvoices.eu або до фейсбук-групи проекту «Голос місцевих ЗМІ» 

Додатково:

Професійна мережа «Голос місцевих ЗМІ» об’єднує регіональних журналістів та представників громадських організацій, які працюють з ВПО та сприяють неупередженому, збалансованому висвітленню тематики ВПО з урахуванням чутливості теми.
Ознайомитися із принципами роботи журналістів можна тут, відео- та онлайн-матеріали учасників можна переглянути тут і тут відповідно.
Нередаговані, “сирі” відео у високій роздільній якості зі зйомок у 10 областях доступні для безкоштовного завантаження та подальшого монтажу на веб-сайті проекту, розділ «Скриня». Для доступу необхідно зареєструватися на сайті. Зверніть увагу: реєстрація не автоматизована та дійснюється адміністрацією проекту, яка перевіряє інформацію. Це може зайняти до 24 годин.

IRMI Новини

Медіа-гранти для медійних громадських організацій

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів