Новини IRMI

Запрошуємо журналістів на міжрегіональний тренінг

Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації та Фундація Томсон запрошують журналістів регіональних видань на практичний тренінг (менторську сесію) проекту “Голос місцевих ЗМІ”. Тренінг відбудеться 26–28 cічня у Сумах.

Проект реалізується  за підтримки Європейського Союзу.

Менторська сесія спрямована на налагодження співпраці між журналістами з різних регіонів. Під час триденного навчання учасники працюватимуть у командах з колегами з Сум над об’єктивним та делікатним висвітленням тем, пов’язаних з конфліктом. Тренери Марк Вебстер  (Фундація Томсон) та Віталій Кохан (ІРМІ) розповідатимуть про:

  • нові ракурси висвітлення масштабних проблем, які протягом тривалого часу не вирішуються;
  • техніку інтерв’ювання людей з ПТСД;
  • важливість формулювань та термінологію.

Журналісти матимуть змогу відразу застосувати нові знання на практиці – під час інтерв’ю з представниками влади, воїнами АТО, переселенцями, місцевими жителями. Матеріали публікуватимуться у співавторстві. Учасники заохочуються до продовження співпраці, написання порівняльних матеріалів про регіони після тренінгу через мережу “Голос Місцевих ЗМІ”.

Для участі у тренінгу заповніть онлайн-форму до 17 січня, вівторка. Особливо вітаємо заявки із Сумської, Чернігівської та Житомирської областей.

Організатори забезпечують проживання  у  готелі, харчування та відшкодовують вартість проїзду (автобусом та потягом 2-го класу, купе). 

За більш детальною інформацією звертайтеся до команди проекту «Голос місцевих ЗМІ», Олексія Солдатенка за телефоном 050 3231430 або електронною поштою:  сontact@regionalvoices.eu

Про тренерів 

Марк Вебстер, Велика Британія – медіатренер Фундації Томсон. Марк має 30-річний досвід роботи в ЗМІ. Працював у газетах Financial Times та the Evening Standard, на телебаченні, зокрема, на ITN та Channel Five News. Висвітлював конфлікти в Уганді, Зімбабве, Іраку, Косові, Чечні та Північній Ірландії.

Віталій Кохан, Україна. Журналіст. Має великий досвід роботи у журналістиці та суспільних комунікаціях, зокрема, забезпечував інформаційну діяльність, доступ до інформації Сумської облдержадміністрації. Очолює обласну газету “Cумщина”, яка активно веде теми, пов’язані з  ВПО. Протягом двох десятиріч представляє на Сумщині УНІАН. Має досвід в організації навчальних тренінгових програм для журналістів.      

Про проект 

“Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — півторарічний проект, спрямований на розвиток регіональних медіа та запобігання виникненню конфліктів у громадах шляхом публікації збалансованих, етичних матеріалів про вимушених переселенців. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіа-консорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IRMI), Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір».

IRMI Новини

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів

Місцеві газети: вижити, щоб розвиватися