Новини IRMI

В Одесі відбудеться тренінг для журналістів, що висвітлюють проблеми ВПО

25-26 травня в Одесі відбудеться тренінг “Проблеми внутрішніх переселенців в медіа: професійні та етичні норми” для журналістів, що працюють за цією тематикою.

Тренінг відбудеться у рамках проекту “Професійні стандарти висвітлення тем, пов’язаних з конфліктами”, який реалізують в Україні Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IRMI), Фонд Томсона (Велика Британія) та Асоціація “Журналіс…тська ініціатива” (АЖІ). Проект впроваджений за фінансової підтримки Програми Фонду з врегулювання конфліктів Уряду Великої Британії.

Проект стартував у листопаді минулого року. С того часу тренінги пройшли для майже сотня журналістів провідних регіональних та центральних медіа у Харкові, Львові, Полтаві, Запоріжжі та Дніпропетровську. Медійники мали нагоду обговорити професійні проблеми з колегами, тренерами, представниками волонтерських, вагомих міжнародних організацій, чиновниками. Круглий стіл з проблематики зібрав у Києві (березень 2015 року) редакторів та топ-менеджерів понад 20 газет, телеканалів, Інтернет-ресурсів. Також в Харкові та Львові пройшли обговорення-консультації редакторів місцевих ЗМІ експертами IRMI та Фонду Томсона.

До участі запрошуємо представників ЗМІ, що є офіційно зареєстрованими.

Організатори повністю компенсують витрати на проїзд (для іногородніх учасників), харчування та проживання під час тренінгу.

Для участі звертайтеся за електронною адресою ІРМІ.

IRMI Новини

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів

Місцеві газети: вижити, щоб розвиватися