Новини IRMI

Тренінг для журналістів ТБ та новинних онлайн-медіа: заявки приймаються до 12 вересня

Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IRMI) та Фундація Томсон, за підтримки Європейського Союзу, запрошують журналістів регіональних телеканалів та новинних онлайн-ресурсів на два заключних тренінги з підготовки сюжетів та відео-підкастів про інтеграцію переселенців у рамках проекту «Голос місцевих ЗМІ».

Завершальні два тренінги з десяти в рамках проекту пройдуть у Запоріжжі 26-30 вересня та в Дніпропетровську 3-7 жовтня. Ви можете переглянути матеріали з попередніх тренінгів у Львові, Харкові, Полтаві, Києві, Чернівцях, Івано-Франківську, Вінниці та Одесі на сайті проекту.  

П’ятиденні продакшн-сесії організовані таким чином, що до кінця навчання кожен учасник/учасниця матиме актуальний, збалансований матеріал для трансляції на телеканалі, публікації на веб-сайті.

Протягом п’яти днів учасники разом із міжнародними тренерами Деборою КелліСаймоном Хастінгсом, Девідом Хендсом та місцевими експертами IRMI працюватимуть над пошуком історій, досліджуватимуть проблематику, аналізуватимуть її, зніматимуть та редагуватимуть відео, фіналізуватимуть матеріали для трансляцій.

Організатори забезпечують місцевий транспорт під час підготовки, зокрема, для інтерв’ю, фото- та відеозйомок у межах області. Також відшкодовують проїзд автобусом та потягом (крім першого класу) і забезпечують проживання і харчування.

Для реєстрації на тренінг заповніть онлайн форму до 12-го вересня, понеділка.

Для додаткової інформації про форум звертайтеся за телефоном 050 323 14 30  або ел. адресою: contact@regionalvoices.eu

* * * * * * *

“Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — це півторарічний проект, спрямований на підтримку регіональних медіа. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіа-консорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, міжнародний Інститут регіональної преси та інформації, Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір».

IRMI Новини

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів

Місцеві газети: вижити, щоб розвиватися