Засновники IRMI

Ангеліна Солдатенко (Україна)
Ангеліна Солдатенко (Україна)
Виконавчий директор

Журналіст. З 1990 року — практикуючий експерт та тренер у сфері суспільної комунікації та журналістики, у тому числі в освітніх програмах Ради Європи, ЮНЕСКО, Європейського центру журналістики. Розробник досліджень, редактор та автор їх видань. Член міжнародних журналістських та тренінгових организацій.

Тарас Бойкович (Україна)
Тарас Бойкович (Україна)

Тарас – адвокат, спеціалізується на адміністративному, господарському та цивільному праві, в тому числі – на медіа-законодавстві.

Олексій Солдатенко (Україна)
Олексій Солдатенко (Україна)
Директор програм

Олексій – спеціаліст в сфері медіа та PR. Він має за плечима 20-ти річний досвід роботи у якості тренера та організатора тренінгів. Впродовж цього часу організації, які співочолював Олексій, співпрацювали з ЮНЕСКО, Радою Європи, МАТРА, Посольством Британії, Європейським центром журналістики та іншими організаціями над розробкою та організацією тренінгових заходів. 
Олексій фасилітував міжнародні проекти Британської Ради “Активні громадяни” та «Міжкультурні навігатори». Автор та фасилітатор навчальних подорожей для PR-спеціалістів, журналістів та депутатів Верховної Ради України до Великої Британії, США, Нідерландів та Бельгії. Співавтор книги «Професія – журналіст».

Гі Мівіс (Бельгія)
Гі Мівіс (Бельгія)

Гі – викладач телевізійної школи журналістики та крос-медіа в Університеті прикладних наук Фонтіс (Fontys University of Applied Sciences) у місті Тілбург, Нідерланди. Пан Мівіс має понад 30-річний досвід роботи журналістом у країнах Східної та Західної Європи, Африки та Латинської Америки. Експерт з питань культурного різноманіття та висвітлення конфліктів.

Могенс Шмідт (Данія)
Могенс Шмідт (Данія)
Голова Правління

Могенс працював в ЮНЕСКО понад 10 років директором Відділу з питань свободи висловлення думок, демократії та миру. Він також обіймав посади заступника помічника Генерального директора з питань комунікації та інформації, директора глобальних польових операцій та керівника управління з надання допомоги у надзвичайних ситуаціях. Протягом останніх 25 років пан Шмідт обіймав керівні посади таких организацій, як Всесвітня газетна асоціація (World Association of Newspapers), Євпропейський центр журналістики (European Journalism Centre) та  Датська школа медіа та журналістики (Danish School of Journalism). Спеціаліст із  свободи висловлення думок, розвитку медіа та освіти у сфері ЗМІ.

Девід ван дер Ховен (Нідерланди)
Девід ван дер Ховен (Нідерланди)

Девід – є одним із співзасновників ІРМІ. Він працював у журналістиці, сфері публічної інформації та національної та місцевої політиці в Нідерландах. Протягом багатьох років Давид брав участь у проєктах, семінарах і тренінгах для журналістів та працівників сфери публічної інформації в Центральній та Східній Європі, пострадянських країнах. Значна частина його тренінгової роботи була повʼязана з Україною. Він є співавтором довідника з питань публічної інформації в країнах Центральної та Східної Європи. Він також працював викладачем за сумісництвом в Академії журналістики в Тілбурзі (Нідерланди). Нині Давид перебуває на пенсії і проводить свій час за музикою, книгами, мистецтвом та місцевою історією.

Барбара Томас
Барбара Томас

Barbara is Professor for International Comparison of Media Systems at the Ruhr-University of Bochum, Germany. Her main fields of research are media systems in East and West, media politics, public service media, international communication, media development, media and journalism ethics. She is the second deputy head of the administrative council of the ZDF, the national public service broadcaster in Germany. Prior to her academic career she had been working as a journalist.

Річард Ліннінг
Річард Ліннінг

Професійний комунікатор протягом більшої кількості років, ніж він бажає визнати, Річард Ліннінг працював на кожному з континентів – в якості журналіста, консультанта з маркетингу, лобіста в Лондоні та Брюсселі для компаній та країн, правозахисника та  просвітника. Нещодавно він розробив комунікаційну стратегію для впровадження реформи цивільної адміністрації в Греції. Перед тим він виконав завдання з народної дипломатії у В’єтнамі на замовлення Європейського Союзу. Його досвід також включає розробку антикорупційної комунікаційної стратегії  (Румунія), співпрацю з Фундацією з підготовки до вступу  до ЄС (країни Південно-Східної Європи) та роботу спеціалістом з громадських питань для Гонконгу в Лондоні. Як президент Міжнародної асоціації зі зв’язків з громадськістю, він керував реструктуризацією цієї асоціації для кращого відображення та зв’язку мови та культурного різноманіття світових практиків. Він також є колишнім президентом Європейської конфедерації зі зв’язків з громадськістю (Conf?d?ration europ?enne des relations publiques). Річард став почесним стипендіатом Сенату Бухарестського університету на честь визнання його внеску у просування вільного переміщення інформації як ключового компонента розвитку демократичного суспільства. Як запрошений професор в Центрі глобальних зв’язків з громадськістю, Університету Північної Кароліни в Шарлотті, Річард виступав в якості спікера конференції, викладача, наставника та автора статей з питань етичних та інших практик PR.