Команда IRMI

Інститут регіональної преси та інформації  (IRMI) –   міжнародна громадська організація. Засновники - українські та міжнародні експерти з медіа та суспільної комунікації, які упродовж багатьох років разом працювали в Україні в рамках  освітніх програм.

Засновники IRMI

Ангеліна Солдатенко (Україна)
Виконавчий директор

Журналіст. З 1990 року — практикуючий експерт та тренер у сфері суспільної комунікації та журналістики, у тому числі в освітніх програмах Ради Європи, ЮНЕСКО, Європейського центру журналістики. Розробник досліджень, редактор та автор їх видань. Член міжнародних журналістських та тренінгових организацій.

Тарас Бойкович (Україна)

Тарас - адвокат, спеціалізується на адміністративному, господарському та цивільному праві, в тому числі – на медіа-законодавстві.

Олексій Солдатенко (Україна)
Директор програм

Олексій – спеціаліст в сфері медіа та PR. Він має за плечима 20-ти річний досвід роботи у якості тренера та організатора тренінгів. Впродовж цього часу організації, які співочолював Олексій, співпрацювали з ЮНЕСКО, Радою Європи, МАТРА, Посольством Британії, Європейським центром журналістики та іншими організаціями над розробкою та організацією тренінгових заходів. 
Олексій фасилітував міжнародні проекти Британської Ради "Активні громадяни" та «Міжкультурні навігатори». Автор та фасилітатор навчальних подорожей для PR-спеціалістів, журналістів та депутатів Верховної Ради України до Великої Британії, США, Нідерландів та Бельгії. Співавтор книги «Професія - журналіст».

Гі Мівіс (Бельгія)

Гі - викладач телевізійної школи журналістики та крос-медіа в Університеті прикладних наук Фонтіс (Fontys University of Applied Sciences) у місті Тілбург, Нідерланди. Пан Мівіс має понад 30-річний досвід роботи журналістом у країнах Східної та Західної Європи, Африки та Латинської Америки. Експерт з питань культурного різноманіття та висвітлення конфліктів.

Могенс Шмідт (Данія)
Голова Правління

Могенс працював в ЮНЕСКО понад 10 років директором Відділу з питань свободи висловлення думок, демократії та миру. Він також обіймав посади заступника помічника Генерального директора з питань комунікації та інформації, директора глобальних польових операцій та керівника управління з надання допомоги у надзвичайних ситуаціях. Протягом останніх 25 років пан Шмідт обіймав керівні посади таких организацій, як Всесвітня газетна асоціація (World Association of Newspapers), Євпропейський центр журналістики (European Journalism Centre) та  Датська школа медіа та журналістики (Danish School of Journalism). Спеціаліст із  свободи висловлення думок, розвитку медіа та освіти у сфері ЗМІ.

Девід ван дер Ховен (Нідерланди)

Девід ван дер Ховен працює помічником мера у своєму рідному місті Маслаус (Нідерланди). Свою професійну кар'єру розпочав як журналіст новин політики та економики. У 1997 році став незалежним консультантом та тренером, що спеціалізується на стратегічній комунікації та взаємодії зі ЗМІ. Він сконцентрував свою діяльність на державних структурах та органах місцевого самоврядування, а також недержавних установах. Крім того, пан ван дер Ховен працював лектором в Академії журналістики у Тілбурзі (Нідерланди). Потягом багатьох років брав участь у реалізації проектів, проведенні семінарів та тренінгів для журналістів та прес-секретарів у країнах Центральної и Східної Європи, особливо у колишньому СНГ, в Україні. Девід — співавтор практичного посібника з суспільної інформації по странах Центральної та Східної Европи. Перед призначенням на посаду помічника мера пан ван дер Ховен обіймав посаду прес-секретаря Палати Представників Нідерландів.