Новини IRMI

Фотовиставка у Киеві: життя переселенців очима фотоаматорів, які розділили їхню долю

«В об’єктиві фотоапарату: життя в перехідному періоді очима молоді». Фотовиставка, яка поєднує за духом та тематикою роботи аматорів-переселенців, учасників харківського фототабору National Geographic-Україна, відкриється 15 січня у Києві.

Пятьдесят фоторобіт – з кількох тисяч. Всі вони зроблені юнаками та дівчатами, що влітку минулого року пройшли навчання у фототаборі від National Geographic для молодих переселенців. Фототабір працював за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID). Відібрані півсотні світлин склали фотовиставку, яку протягом осені та зими побачили жителі багатьох міст України. Приймали виставку й авторів фото Львів та Одеса, Дніпропетровськ та Харків, Сєвєродонецьк та Запоріжжя, Слов’янськ. Для фоторобіт відкрили двері великі галереї, мерії, маленькі затишні виставкові зали. Серед відвідувачів не було байдужих. Та й хто залишиться байдужим, якщо перед ним – обличчя дитини, що радіє життю. Виразні очі дорослих, на плечі яких ліг тягар проблем. Фото, які відображують все, чим сьогодні наповнене життя цих людей: ось “нове”-старе житло, буденні проблеми, маленькі досягнення. Біль, сум – і все ж таки прагнення жити далі. Впевнені: кияни та гості міста також сможуть оцінити майстерність юних фотоаматорів, їхнє вміння співчувати, бачити настрій та характер, розповідати життя мовою фото. 

Виставка триватиме з 15 по 30 січня в приміщенні America House за адресою: вул. Пимоненка, 6. Відкриття виставки та прийом на її честь почнуться 15 січня о 13.00. Автори фото зустрінуться з відвідувачами, розкажуть про свою роботу під час фототабору. Також відбудеться презентація вибраних авторами фоторобіт, які було зроблено під час фототабору, але вони не увійшли до експозиції (з 14.00 до 15.00). А далі – годинна дискусія “Фотографії, що змінюють долі”. Автор робіт представить фотографії, які було зроблено поза межами фототабору та які мали доленосне значення для їх героїв. 

О 16.00 запрошуємо на фотоінсталяцію робіт, які не увійшли до виставки (повна версія). 

В суботу, 16 січня, з 14.00 до 17.00 відбудеться майстер-клас “Робота фотографа в умовах конфлікту”, який проведуть професійні фотографи Юлія Кочетова та Зорій Файн.
Майстер-клас проводиться за підтримки проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) у партнерстві з МГО “Інститут регіональної преси та інформації”. Для участі у майстер-класі потрібно заповнити реєстраційну форму.

Час роботи виставки у Києві:
вівторок-п’ятниця – 12:00–21:00
субота – 10:00–18:00. 
Неділя, понеділок – вихідні.

Звертаємо увагу: усі бажаючі відвідати фотовиставку повинні мати при собі посвідчення особи або членську картку America House.

IRMI Новини

Медіа-гранти для медійних громадських організацій

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів