Новини IRMI

Тренінг з ефективних комунікацій для НДО, що працюють з переселенцями

Інститут регіональної преси та інформації (IРМI) та Фундація Томсон, за підтримки Європейського Союзу, запрошують громадські організації, які працюють з переселенцями, на спарені тренінги із ефективних комунікацій та проведення громадських кампаній (advocacy). Обидва тренінги відбудуться у Запоріжжі, 3-6 червня перший та 18 – 22 липня – другий.

Під час першого тренінгу учасники дізнаються як розповісти про свою діяльність так, щоб зацікавити ту чи іншу цільову аудиторію, передусім журналістів. Розроблятимуть план стратегічних комунікацій для своїх організацій і вчитимуться давати інтерв’ю на камеру. Також, вивчатимуть особливості підготовки матеріалів для преси, новинних сюжетів на телебаченні, проведення дебатів, отримають поради як налагодити плідну співпрацю з медіа на місцевому рівні.

На повторному тренінгу в липні, ті самі учасники з допомогою тренерів шліфуватимуть набуті знання під час візитів на теле- та радіо-станції для інтерв’ю та участі у ток-шоу.  Також, організовуватимуть прес-сніданок та інші прес-заходи із журналістами мережі Голос місцевих ЗМІ, щоб напрацювати контакти серед медіа та дізнатися більше про потреби ЗМІ.

Щоб взяти участь у тренінгах, заповніть онлайн форму до 30-го травня, понеділка.

На тренінгу працюватиме міжнародний тренер Фундації Томсон, Марк Вебстер, а також місцевий експерт ІРМІ.

Марк Вебстер, спеціаліст, тренер у сфері стратегічних комунікацій. Марк розпочинав свою кар’єру як журналіст, більше 30 років працював у медіа у таких виданнях як Financial Times, Evening Standard, на телеканалі ITN та Channel Five News.

Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодовують транспортні витрати.

За додатковою інформацією звертайтеся до проекту “Голос місцевих ЗМІ”: (044) 498- 51-75, 050 323 14 30 (ІРМІ) або  сontact@regionalvoices.eu

* * *

“Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — це півторарічний проект, спрямований на підтримку регіональних медіа. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіа консорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, міжнародний Інститут регіональної преси та інформації, Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір».

IRMI Новини

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів

Місцеві газети: вижити, щоб розвиватися