Новини IRMI

Подовжено тренінговий проект для журналістів, що висвітлюють проблеми ВПО

27-28 квітня у Дніпропетровську пройде тренінг “Проблеми внутрішніх переселенців в медіа: професійні та етичні норми” для журналістів, що працюють за цією тематикою.

Тренінг відбудеться у рамках проекту “Професійні стандарти висвітлення тем, пов’язаних з конфліктами”, який реалізують в Україні Фонд Томсона (Велика Британія), Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IRMI) та Асоціація “Журналістська ініціатива” (АЖІ). Проект впроваджений за фінансової підтримки Програми Фонду з врегулювання конфліктів Уряду Великої Британії.

Протягом півріччя журналісти провідних регіональних та центральних медіа, які беруть участь у проекті, відвідали Харків, Львів, Полтаву, Запоріжжя. Мали нагоду обговорити професійні проблеми з колегами, тренерами, представниками волонтерських, вагомих міжнародних організацій, чиновниками. Круглий стіл з проблематики зібрав у Києві (березень 2015 року) редакторів та топ-менеджерів понад 20 газет, телеканалів, Інтернет-ресурсів. Також в Харкові та Львові пройшли обговорення-консультації редакторів місцевих ЗМІ експертами IRMI та Фонду Томсона.

До участі запрошуємо представників ЗМІ, що є офіційно зареєстрованими.

Організатори повністю компенсують витрати на проїзд (для іногородніх учасників), харчування та проживання під час тренінгу.

Для участі звертайтеся за електронною адресою ІРМІ

IRMI Новини

Медіа-гранти для медійних громадських організацій

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів