Новини IRMI

Завершилися зйомки епізодів для фільму Громадського про вимушених переселенців

В Києві пройшов останній, четвертий, тренінг у рамках проекту “Професійні стандарти висвітлення тем, пов’язаних з конфліктами” для журналістів Громадського.

Зйомки останніх епізодів проекту “Вимушені” закінчено.

Проект Інституту регіональної преси та інформації (IRMI), Фонду Томсона (Велика Британія) та Асоціації “Журналістська ініціатива” (АЖІ) вписався у роботу Громадського та підготовку журналістами сюжетів для фільму. Надав журналістам додаткових можливостей – побувати у різних регіонах України, зустрітися з героями сюжетів, а також поглибити професіоналізм завдяки спілкуванню з українськими та британськими тренерами. Фінансову підтримку тренінговому проекту надала Програма Фонду з врегулювання конфліктів Уряду Великої Британії.

– Дознята четверта, заключна частина циклу “Вимушені”. Про переселенців, які не тільки змушені піклуватись про себе, але намагаються активно впливати на ситуацію, що склалася в Україні, – розповів журналіст Громадського ТБ Олександр Назаров. – Наприклад, це історії, героями яких стали Рефат Чубаров – один із лідерів киримли та депутат Верховної Ради України, волонтери та журналісти з Луганська – Костянтин Реуцький та Олександра Дворецька, кримськотатарський художник Рустем Скрибін.

Сюжети про життя переселенців Громадське випускає в ефір окремими епізодами. Всього відзнято 4 епізоди. А далі буде змонтований фільм, до якого увійдуть сюжети, що їх глядачі вже бачили, а також інші відеоматеріали про життя переселенців.

Як повідомили у Громадському, монтаж фільму відбудеться у червні. Тоді ж планується і прокат 30-40-хвилинної стрічки, яка розкриває долі, проблеми переселенців, їх адаптацію, життєві перспективи.

Дивіться сюжети нижче, або на сторінці ЗМІ про переселенців чи на сайті Громадського.

IRMI Новини

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів

Місцеві газети: вижити, щоб розвиватися