Новини IRMI

Модеруємо підходи до успішної кар’єри

Якою має бути діяльність Центрів кар’єри, щоб зробити більш ефективним працевлаштування молодих спеціалістів – випускників закладів профтехосвіти? У Кам’янець-Подільському відбулася Всеукраїнська конференція з кар’єрного консультування для усіх причетних до системи П(ПТ)О. Експерт ІРМІ Олексій Солдатенко був запрошений модерувати обговорення в рамках World Сafe.

Інтерактивна частина, протягом якої учасники отримують можливість розробити сценарії та підходи, практичні методики, – мабуть, є найбільш цікавою у будь-якому заході. Запропонувати та обговорити можливі зміни до стандартної та не дуже гнучкої системи – завжди круто, це надихає. Особливо, якщо тренер тільки «підводить» до ідеї, надаючи учаснику можливість самому пройти шлях до оптимального рішення.

Олексій Солдатенко, експерт ІРМІ:
– Модерував обговорення, як саме навчальні заклади можуть співпрацювати з работодавцями. Останні дуже зацікавлені отримати молодий, професійний, мотивований персонал. Тож, як справедливо вважають учасники обговорення, работодавці повинні активніше сприяти розвитку Центрів кар’єри, пропонувати свої можливості з підготовки майбутніх випускників до професійного життя. Особливо надихає мене як модератора, що в нашому обговорення взяли участь активні, позитивно налаштовані, небайдужі люди, які вже мають свою позицію та бачення проблеми. Шукають реальні можливості та шляхи її вирішення на дуже сучасному рівні. Буде добре, якщо Міністерство освіти скористається цими пропозиціями.

Конференція відбулася в рамках Програми ЄС «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

IRMI Новини

Висвітлення воєнних злочинів. Як це робити професійно

«Вперед»: «Газета – це наш фронт и наш внесок у перемогу»

Видання «Новий день»: їм болить Херсон

IRMI пропонує журналістам підтримку завдяки участі у міжнародному проєкті

Модеруємо підходи до успішної кар’єри

Нові лідери – нові підходи