Новини IRMI

Форум для ОГС: розвиток комунікацій та формування альянсів

Фундація Томсон та МГО «Інститут регіональної преси та інформації», за підтримки ЄС, запрошують організації громадського суспільства на заключний форум проекту “Голос місцевих ЗМІ” 4-5 вересня в Івано-Франківську.

Цей захід має на меті надати платформу для знайомства та спілкування усіх учасників серії тренінгів «Голос місцевих ЗМІ» із роботи зі ЗМІ та адвокації, що відбулися у 2016 році. До участі та обміну досвідом також запрошуються члени Форуму НДО в Україні.

Якщо у вас є надихаючі, мотивуючі історії з проведення адвокаційної кампанії чи налагодження відносин зі ЗМІ/громадськістю/місцевою владою,  організатори охоче нададуть час для виступу на форумі. Якщо б ви хотіли зробити таку презентацію, будь ласка, повідомте тему виступу Олені Садовнік, координаторці проекту, на е-пошту olenkas@thomsonfoundation.org, до 18 серпня, п’ятниці.

Програма форуму включатиме (але не обмежиться) наступними темами:

  • Загальна дискусія про роботу ОГС, як встановлювати довготермінові цілі та досягати іх. 
  • Презентація Форуму НДО в Україні – обмін інформацією та координація.
  • Громадський ресторан Urban Space Івано-Франківськ: як об’єднати громаду для реалізації проектів з покращення міста.
  • Гра “Світ громад” та інтеграція переселенців.
  • Майстер-класи для розбудови потенціалу ОГС.

Наталія Церклевич, координаторка проектів Форум НДО в Україні, проведе один з майстер-класів у другий день форуму.

Щоб взяти участь у форумі, заповніть онлайн-форму до 20 серпня, неділі, 2017 року. За додатковою інформацією звертайтеся до Олексія Солдатенка, директора програм ІРМІ, за тел. 050 323 1430 або e-mail irmi.ukraine@gmail.com


Про тренерів:

Марк Вебстер, медіа- та НГО-тренер Фундації Томсон. Марк у журналістиці понад 30 років. Працював у газетах Times, Evening Standard, на телеканалі ITN та Channel Five News. Висвітлював конфлікти у багатьох країнах, зокрема, Уганді, Зімбабве, Іраку, Косово, Чечні та Північній Ірландії.

Ангеліна Солдатенко – співзасновник та виконавчий директор Інституту регіональної преси та інформації (ІRМІ). Журналіст, експерт з медіа та суспільної комунікації. Тренер у багатьох міжнародних програмах, зокрема, Європейського центру  журналістики. Має значний досвід з розробки комунікативних стратегій, знається на висвітленні соціальних конфліктів. Створювала та очолювала пресову службу Харковської міськради, консультувала  створення системи комунікації та доступу до інформації у багатьох органах самоврядуваня, громадських організаціях, працювала головним спеціалістом, радником у Верховній Раді України. Має досвід розробки та  управління проектами.

Наталія Кузьма, тренер IRMI, журналіст, спеціаліст із суспільної комунікації та альтернативної освіти, директор з комунікацій у Центрі громадянських ініціатив. Очолювала прес-службу Університету банківської справи НБУ, працювала у прес-службі Львівської облдержадміністрації та облради. Викладала Public Relations для держслужбовців в Академії держуправління при Президентові України.  Співпрацювала з ВО «Серця Лева», «Центр зайнятості вільних людей» (Львів).

Тарас Тимчук, консультант Фундації Томсон, з 2004 року тренер з розвитку бізнесу, мобілізації громад, ефективного використання інформаційних технологій та людських ресурсів. У 2008-2012 роках очолював Центр волонтеріату “Добра Воля” – волонтерську агенцію, яка професійно залучає волонтерів для суспільно корисних ініціатив. У 2007-2013 роках керував напрямком «Суспільна інформація» в Ресурсному центрі ГУРТ, координував роботу найавторитетнішого в Україні інтернет-порталу у сфері суспільної інформації та експертизи gurt.org.ua.

Про проект  

“Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — це дворічний проект, спрямований на розвиток регіональних медіа та підтримку ОГС, що допомагають вимушеним переселенцям. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіаконсорціум із п’яти організацій на чолі з Фундацією Томсон, МГО “Інститут регіональної преси та інформації” частина консорціуму.

www.regionalvoices.eu    

Facebook: #ГолосМісцевихЗМІ #RegionalVoicesUa

IRMI Новини

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів

Місцеві газети: вижити, щоб розвиватися