Новини IRMI

Запрошуємо тележурналістів на тренінги до Івано-Франківська та Чернівців

Мііжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IRMI) та Фундація Томсон, за підтримки Європейського Союзу, запрошують журналістів регіональних телеканалів та новинних онлайн ресурсів на зйомки сюжетів та відео-подкастів про інтеграцію переселенців. Навчання здійснюється у рамках проекту «Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів», який здійснюється медіа – консорціумом з п’яти організацій за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України.

П’ятиденні продакшн-сесії 18-22 квітня в Чернівцях та 25 – 29 квітня в Івано-Франківську організовані таким чином, що до кінця навчання кожен учасник/учасниця матиме актуальний, збалансований матеріал для трансляції на телеканалі, публікації на вебсайті.

На тренінгу  учасники разом з міжнародними тренерами Деборою КелліСаймоном Хастінгсом, Девідом Хендсом (Фундація Томсон)  та місцевими експертами IRMI, працюватимуть над пошуком історій, досліджуватимуть  проблематику, аналізуватимуть її, зніматимуть та редагуватимуть відео  і фіналізуватимуть матеріли для трансляцій.

Відео сюжети та онлайн подкаст підготовлені учасниками попередніх тренінгів доступні тут і тут.

У перспективі створена під час проекту мережа регіональних медіа слугуватиме платформою для налагодження прямої співпраці з  колегами у країнах ЄС.

Щоб взяти участь у тренінгу в Чернівцях чи Івано-Франківськунадішліть резюме та короткий мотиваційний лист на е-скриньку ІРМІ до 3 квітня, неділя,вказавши місто проведення тренінгу. Члени Національної спілки журналістів України повинні додати в копію заявки емейл НСЖУ oblik@nsju.org

Організатори забезпечують місцевий транспорт під час підготовки, зокрема,  для інтерв’ю, фото та відео зйомок у межах області. Також відшкодовують проїзд автобусом та потягом (крім першого класу) і забезпечують проживання і харчування. 

Для отримання більш докладної інформаціїтелефонуйте (044) 498 51 75 або пишіть regional.voices.ua@gmail.com

“Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — це півторарічний проект, спрямований на підтримку регіональних медіа. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіаконсорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, міжнародний Інститут регіональної преси та інформації, Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір», у співпраці з Національною спілкою журналістів.

IRMI Новини

Медіа-гранти для медійних громадських організацій

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів