Новини IRMI

Запрошуємо телевізійників на тренінги з проблем ВПО

IRMI запрошує тележурналістів регіональних каналів взяти участь у продакшн-тренінгах з підготовки матеріалів про життя переселенців. Навчання здійснюється у рамках проекту «Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів», що фінансується Європейським Союзом.

Організатори тренінгів – Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IRMI) у партнерстві з Фундацією Томсона (Великобританія), за сприянням Національної спілки журналістів.

Від початку тренінгу учасники, за підтримки міжнародного тренера Дебори Келлі, операторів Саймона Хастінгса та Івана Хараламбуса (Фундація Томсона), місцевих експертів IRMI, працюватимуть над пошуком історій, досліджуватимуть  проблематику, аналізуватимуть її, зніматимуть, редагуватимуть відео, фіналізуватимуть матеріали. П’ятиденні продакшн-сесії побудовані таким чином, що до кінця навчання кожен учасник матиме актуальний, збалансований матеріал для трансляції на телеканалі, який він представляє.

Тренінги відбудуться:

  • у Полтаві – 8-12 лютого. Тематика – соціально-економічні аспекти інтеграції переселенців;
  • у Києві – 15-19 лютого. Тематика – дії уряду із сприяння інтеграції переселенців, зокрема, здобуття ними вищої освіти.

Під час тренінгів учасники опанують необхідні редакторські навички та ознайомляться з найкращими практиками з висвітлення тематики переселенців. У перспективі створена під час проекту мережа регіональних медіа слугуватиме платформою для налагодження прямої співпраці з колегами у країнах ЄС.

Щоб взяти участь у тренінгу в Полтаві, надішліть резюме та короткий мотиваційний лист на е-скриньку ІРМІ  до 26 січня, вказавши тему  семінару.

Для участі в київському тренінгу до вищезгаданих резюме та мотиваційного листа потрібно додати список запитань до Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти. Кінцевий термін подачі – 1 лютого.

Організатори забезпечують місцевий транспорт під час підготовки матеріалів, зокрема, для інтерв’ю, фото- та відеозйомок у межах областей. Також відшкодовують проїзд автобусом та потягом (крім першого класу), забезпечують проживання і харчування.

Для отримання більш докладної інформації звертайтеся до офісу ІРМІ.

“Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — це півторарічний проект, спрямований на підтримку регіональних медіа. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіаконсорціум із п’яти організацій: Фундація Томсона, Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації, Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір», у співпраці з Національною спілкою журналістів.

IRMI Новини

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів

Місцеві газети: вижити, щоб розвиватися