Новини IRMI

Запрошуємо молодь у світ журналістики!

У Харкові буде створено студентську редакцію новин.

Вже з літа нинішнього року почне роботу онлайн-видання, яке будуть вести студенти харківських вузів. Місто очима молоді, проблеми людей та суспільства. Харків та харків’яни, життєві історії, актуальні новини свіжим поглядом.

Проект «Студентська редакція новин», який складається з навчання молоді та практичної роботи, організований МО «Інститут регіональної преси та інформації» (ІRMI) в партнерстві з Асоціацією «Журналістська ініціатива» (АЖІ). Виконується в рамках проекту “Українська ініціатива зміцнення громадської довіри” (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект адресований студентам усіх харківських вузів, незалежно від профілю. Головне – хист до журналістики та цікавість до життя міської громади.

Створенню молодіжної редакції передуватиме навчальний курс, максимально наближений до практики. Він включатиме тренінги з професійних інструментів та етичних стандартів журналістики, медіа-менеджменту, правових засад інформаційної діяльності, фотожурналістики. А також зустрічі з кращими українськими журналістами, учбові поїздки до Києва та Львова. У цих містах студенти познайомляться з досвідом роботи місцевих журналістів, дізнаються про кращі практики роботи за фахом.

Навчатимуть молодь досвідчені українські та міжнародні експерти з України та Великої Британії. Разом з ними студенти організують роботу новинної редакції та випускатимуть он-лайн видання.

Автори проекту мають на меті не лише показати молодим фахівцям, як працюють механізми медіа, без яких неможливе повноцінне життя громади, а й ввести нові голоси та ракурси в інформаційний простір одного з найбільших міст України. Тож радо вітатимуть участь у програмі студентів не лише різних за фахом, але й різних етнічних культур, вимушених переселенців, які поповнили вузи міста.

Для участі у програмі треба відповісти на запитання аплікаційної форми та надіслати її за електронною адресою не пізніше 5 червня 2015 року. Конкурсна комісія відбере 24 студента. Про її рішення успішних аплікантів буде повідомлено не пізніше 10 червня 2015 року.
Проект триватиме з 15 червня по 25 жовтня 2015 року.

IRMI Новини

Медіа-гранти для медійних громадських організацій

Спеціальні відзнаки для українських журналістів від CEI SEEMO

Про стійкість медіа: ділимося досвідом на Donbas Media Forum 2023

Запрошуємо медіа до участі у новому проєкті

MOJO 2.0

Вересневе навчання для молоді: від базових знань до фахових нюансів